Amazon Türkiye Lojistik Hizmeti Devrede

Amazon Lojistik’e kaydolduğunuz için teşekkür ederiz. Amazon’daki satışlarınıza yönelik olarak size olağanüstü lojistik hizmetleri sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Başlamak için, lojistik merkezimize göndereceğiniz ilk kargonuzun basit ve verimli olduğundan emin olmak istiyoruz. Böylece ürünleriniz mümkün olan en kısa sürede satışa ve gönderime hazır olur. Çevrimiçi Amazon Lojistik Yardım Kılavuzumuz, envanterinizi Amazon Lojistik’e dönüştürme ve ilk kargonuzu gönderme süreçlerinde size rehberlik edebilecek, izlenmesi kolay adım adım talimatlar ve öğretici videolar sunar.

  • Kargo iş akışına girdiğiniz adedin lojistik merkezine gönderdiğiniz gerçek sayıyla aynı olduğundan emin olun.
  • Etiketli envanter gönderirken etiketlerin net bir şekilde yazdırıldığından emin olun ve doğru Amazon tanımlayıcısını içeren taranabilir barkod ile etiketin tamamının görünmesini sağlayacak şekilde etiketleri dış ambalaja iliştirin. Etiketler, mevcut tüm barkodları kapatmalı ve shrink filmin altından görünebilir olmalıdır.
  • Okunabilirliği sağlamak için, kargo etiketlerini mümkünse lazer yazıcı kullanarak yazdırın. Ürünlerinizi gönderdiğiniz her kutuya etiket yapıştırın. Etiketi taşıyıcı firmanın etiketinin yanına, kenarlardan ve katlama yerlerinden uzakta olacak şekilde yerleştirin.
  • Göndermekte olduğunuz ürünlerin, “Amazon Lojistik Ürün Kısıtlamaları” Yardım sayfasında belirtilen Amazon Lojistik ürün gerekliliklerini karşıladığını doğrulayın.

Kargonuz Amazon’a ulaştığında envanterinizi tarar ve lojistik merkezimizde güvence altına alırız. Bu noktada, ürünleriniz gönderime hazır hale gelir. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için istediğiniz kadar envanter göndermeye devam edebilirsiniz. Amazon Lojistik’e katıldığınızda elde edeceğiniz avantajlardan biri de, müşterilerin uygun ASIN’leri satın almasını sağlayan bir Amazon hizmeti olan Amazon Lojistik Kargo Programı’na otomatik erişimdir. Amazon, uygun ASIN’lere yönelik siparişlerinizi gönderirken satış için harcanan çabayı ve maliyeti de azaltır. Kataloğunuzu gözden geçirin ve tüm Yasaklı Ürünleri çıkarın. Ürünlerinizin her zaman için yürürlükteki tüm yasalara uygun olmasını sağlamak yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır.

Sorularınız varsa Amazon Lojistik sayfamıza veya Amazon Lojistik yardım kılavuzumuza göz atın. Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa Seller Central’da oturum açın ve Bize Ulaşın formunu kullanın.

Lojistik ihtiyaçlarınız için Amazon’u tercih ettiğinizden dolayı tekrar teşekkür eder, Amazon Lojistik programını kullanarak başarılı olmanızı dileriz.

Amazon Lojistik

Bu bilgi amazon iş ortaklarına 26 Eyl 2019 15:39 tarihinde gönderilmiştir.

Bir Cevap Yazın