E-fatura Kullanmak İsteyen Herkese 2000 Kontör Hediye

Mevcutta kullandığınız matbu faturalarınız var ise yapılan satış cirolarına göre e-fatura sistemlerine geçme zorunluluğu 1 temmuz itibari ile başlayacaktır.

Bu süreç yaklaşırken en uygun fiyatlarla e-faturaya geçmek için iksirsoft‘un fatura sistemini kullanarak iksirsoft‘un 12 aylık panelini kullanan herhese ilk kullanımda iki bin efatura kontörünü ücretsiz olarak hesabınıza tanımlamaktadır.

Peki e-faturaya geçmek için neler yapmak gerekir ve herkese e-fatura geçmek zorunda mıdır ?

2020 ve 2021 yıllarında toplam bürüt satış tutarınız dört milyon türk lirası,2022 yılı ve takip eden hesap döneminde ise üç milyon türk lirası cirosu olan firmaların 1 temmuz 2022 tarihine kadar efaturaya geçme zorunluluğu getirildi.

Aynı zamanda e-fatura kullanan mükelleflere ise 1 ocak 2023 tarihine kadar da e-deftere geçme zorunluğu getirildi.Bu durumda e-faturaya geçmeniz durumunda e-deftere de geçmeniz gerekmektedir.

İksirsoft paneli ne işe yarar?

İksirsoft ile n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com, trendyol.com, pttavm.com, ciceksepeti.com pazaryerlerinden ve ideasoft.com e-ticaret sitenizden gelen siparişlerinizin faturasın tek ekrandan düzenleye bilir ve kargo şablonlarının çıktısını alabilirsiniz. Aynı zamanda detaylı raporlama sistemi ile hangi platformdan hangi aylarda ne kadarlık satış cirolarınız olduğunu takip edebileceğiniz paneller verilmektedir.Ücretsiz hesap oluşturup iksirsoft pazaryeri entegrasyonunu kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın