E-ticaret Ürün Ve Kampanya Yönetimi

E-ticaret siteniz ve pazaryerlerinizi sizin yerinize yönetimini yaparak size teslim ediyoruz. Neler yapıyoruz: E-ticaret siteniz ve pazaryerlerinde satış yapıyorsanız ürünlerinizi sizin yerinize yüklüyor gerekli ayarlamaları yapıp size teslim ediyoruz.Entegrasyon kullanıyorsanız gerekli tüm entegrasyon sürecinizi yöneterek size teslim ediyoruz. İşlem sonrasında  Size tüm süreçle ilgili eğitimleri veriyoruz. Ayrıca  otuz gün boyunca danışmanlık hizmetini de size ücretsiz olarak veriyoruz.

Entegra Kullanım Eğitimleri

Entegra kullanım özelliklerini merak ediyorsanız bu eğitimlere katılarak Entegra ve özelliklerini canlı olarak görebilir sorularınızı sorabilirsiniz. Her eğitim farklı içerikler içermektedir.

Eğitim sonrası sorularınız olması durumunda iletişim sayfasını kullanarak ulaşabilirsiniz.

E-ticaret eğitimleri

E-ticaret hakkında bilmek istedikleriniz ve öğrenmek istediklerinizi eğitim salonumuzda yada online web seminerlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

Sorularınız için iletişim sayfasında irtibata gecebilirsiniz.

İşletmeye özel e-ticaret eğitimleri

E-ticaretinizi yöneten firma çalışanlarınıza özel olarak verilen bir çalışmalardır. Bu eğitimde uçtan uça e-ticaret eğitimi kapsamında pazaryerleri, e-ticaret siteleri, lojistik,stok yönetimi,e-ticaret B2B bayi yönetimi olmak üzere detaylı eğitimler verilmektedir.

Eğitim süresi katılımcı sayısına göre değişebilmektedir. Detaylar için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Kişiye özel e-ticaret eğitimleri

E-ticaret hakkında detaylı bilgi almak ve bu konuda kendini yetiştirmek isteyenlerin alabileceği bu eğitimde uçtan uça e-ticaret eğitimleri kapsamında e-ticaret siteleri,entegra entegrasyon eğitimi, xml kullanım eğitimi, B2B bayi eğitimi, e-ticaret stok yönetimi, pazaryeleri ödeme takibi, satışları arttırma eğitimi,rakip firmalar ile rekabet etme gibi konular işlenecektir.

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfaısnı kullanabilirsiniz.

Eğitim Etkinlikleri

Bir Cevap Yazın