Etsy Satın Alma Koruması ile 250 Usd İade Tutarını karşılıyor

Etsy’de Güvenle Satış Yapın.

Bu yılın başlarında , size daha fazla alıcı getirmek ve Etsy’yi sevilen ve güvenilir bir pazar olarak tutmak için sürekli büyümemize yatırım yapacağımızı bildirmiştik. Küçük işletme sahibi olarak, bir siparişte işler ters gittiğinde ekstra desteğe ihtiyaç duyabileceğinizi anlıyoruz. Bu nedenle bugün, doğrudan satıcılarımıza yatırım yapan ve beklenmedik bir durum olduğunda daha fazla destek sağlayan yeni bir programı duyurmaktan heyecan duyuyoruz : Etsy Satın Alma Koruması.

Bu yeni programla, posta ücreti ve vergiler dahil 250 ABD Dolarına (veya yerel para biriminizin eşdeğerine) kadar olan uygun siparişler için Etsy, aşağıdaki durumlarda alıcılara geri ödeme yapacak ve kazancınız sizde kalacaktır:

  • Bir alıcı paketini hiç almadı (örneğin, nakliye sırasında kaybolduysa)
  • Öğeleri hasarlı geldi (bir takvim yılı için ilk kez)

Bir Etsy satıcısı olarak müşterileriniz için sorunsuz ve başarılı bir deneyim sağlamak için elinizden gelen her şeyi yaptığınızı biliyoruz. Etsy’de bir sipariş gönderdikten sonra muhtemelen bir sorunla karşılaşmazsınız , ancak bunu yaparsanız Etsy’nin Satın Alma Koruması programıyla bu süreci biraz daha kolaylaştırmak için buradayız.

Bu programı size hiçbir ek ücret ödemeden sunmaktan heyecan duyuyoruz. Etsy’nin Satın Alma Koruması programı 1 Ağustos’ta yürürlüğe girecek. Daha fazla bilgi edinmek için Site Güncellememizi okuyun .

Tüm program ayrıntıları ve uygunluk kriterleri için buraya bakın

Bir Cevap Yazın