n11 3 günlük ödeme vadesini 1 eylül’e kadar uzattı.

Magazadestek.n11.com adresinden n11.com müşterilerine yapılan duyuruyu olduğu gibi aktarıyoruz.

Koronavirüse karşı ülke olarak önemli bir mücadele veriyoruz. n11.com olarak, azim ve kararlılıkla süreci en az hasarla atlatacağımıza, ekonomimizin büyüme ivmesinin en kısa zamanda yükselişe geçeceğine inanıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri olarak bu dönemde 180 binden fazla kayıtlı iş ortağımızın iş sürekliliğine destek olmak için özveriyle çalışıyor, yeni çözüm yolları geliştiriyoruz. Bu doğrultuda bildiğiniz üzere 11 Nisan 2020 itibariyle iş ortaklarımızın siparişlerinin tamamlanmasını takiben yaptığımız ödemelere ilişkin tüm kategorilerde geçerli olan 7 günlük ödeme vademizi, 11 Haziran 2020 tarihine kadar olan işlemler için 3 güne* çekmiştik.

Piyasaların tekrar açılmaya başlayacağı önümüzdeki dönemde KOBİ’lerimizin nakit akışını desteklemeye devam etmek amacıyla bu süreyi 01 Eylül 2020 tarihine kadar uzattığımızı siz değerli iş ortaklarımızla paylaşmak isteriz.

İçinde bulunduğumuz dönemden dayanışma içerisinde ve güçlenerek çıkacağımıza bütün kalbimizle inanıyoruz. Bu süreçte ihtiyaç sahiplerine kesintisiz hizmet veren tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz

(*) n11.com tarafınızla akdedilen Satıcı İşbirliği ve İlan Sözleşmesi’ne istinaden ödeme gün sayısını güncelleme haklarını elinde tutar. Ödeme vadesi 3 günden az olan kategorilerde mevcut vade devam edecektir.

Bir Cevap Yazın